Niewielkie łazienki w blokachOsoby mieszkające w blokach bardzo często mają problem z niewielką łazienką, która oczywiście musi znaleźć się w każdym mieszkaniu jednocześnie pamiętając o tym, że powinna być odpowiednio zaaranżowana i co do centymetra wykorzystana. Wystarczy tylko zagłębić się w odpowiednie dostępne projekty a inspiracje i wena przyjdą szybciej niż myślimy.


Niewielkie łazienki w blokach

Foto: regiodom.pl


W żadnym przypadku nie powinniśmy martwić się tak małym i nie dużym pomieszczeniem, ponieważ można je w bardzo prosty i przytulny sposób zaaranżować. Warto jest zainwestować tylko i wyłącznie w prysznic, w którym będziemy brali kąpiel oraz umywalkę z szafką, która pomieści bardzo wiele niezbędnych drobiazgów. Kolejnym niezbędnym wyposażeniem będzie lustro łazienkowe oraz specjalne uchwyty na ręczniki. Jeśli nasza łazienka bloku jest naprawdę taka niewielka nie powinno znajdować się w niej już nic oprócz nowoczesnego kosza na pranie, który z naturalnych przyczyn powinien znaleźć tam swoje miejsce. Bardzo dużo daje również odpowiednie oświetlenie takiego wnętrza oraz co kluczowe kolory ścian, płytek oraz sufitu. Wielu właścicieli mieszkań w bloku jest zdania, że ich pomieszczenie łazienkowe, w którym muszą codziennie przebywać powinno być większe i bardziej przestronne. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zrobić nic ze ścianami i ogólną powierzchnią należy zastosować się do panujących standardów oraz ograniczyć do nowoczesnej niezbędności. Z pewnością w ostatecznym efekcie uzyskamy zamierzony efekt, którym będzie doskonały klimat i tak niezbędny charakterystyczny kameralny i intymny nastrój.
5 Odpowiedzi do “Niewielkie łazienki w blokach ”

 1. sarenka18
  2012-11-06

  Niestety w większości bloków są małe łazienki. Szkoda, że tak jest, ponieważ ciężko w niej zmieścić wszystkie urządzenia sanitarne. Do małej łazienki idealnie pasuje kabina prysznicowa.


 2. xenaaa
  2012-11-10

  Szkoda, że w blokach są łazienki o małej powierzchni. Trudno jest w niej zmieścić wszystkie urządzenia sanitarne. Ja musiałem zdecydować się na kabinę prysznicową.


 3. monika82
  2012-11-16

  Jak urządzamy małą łazienkę, to musimy pamiętać, że liczy się w niej każdy centymetr. Dlatego warto wcześniej ją zaprojektować, a urządzenia sanitarne wybrać mikroskopijnej wielkości.


 4. trol73
  2012-11-16

  Jeśli Wam się nie podobają blokowe łazienki, to wtedy lepiej zainwestujcie po prostu we własny dom. Tam możecie mieć łazienkę jaką tylko zechcecie mieć


 5. Ania
  2012-11-17

  Blok to blok po prostu i nie oczekujmy nie wiadomo jakich cudów i wymiarów. Tam z reguły robią takie małe klitki i to wszystko niestety, nic się nie poradzi


Dodaj komentarzPrzegląd najlepszych elementów wyposażenia łazienek, projekty łazienek dopasowane do Twoich potrzeb